CZ EN SK
Home> STAR Group > Proč zvolit právě společnost STAR?

Proč zvolit právě společnost STAR?

 • Překlad a poradenství

  Poskytujeme rozsáhlé a odborné poradenství ve všech fázích překladatelského/lokalizačního procesu, od jeho plánování až po dokončení.

 • Standardizované postupy

  Od projektového manažera až k samotnému překladateli, každý pracuje se standardními nástroji a dodržuje standardní postupy. Toto pracovní prostředí zaručuje vysoký stupeň spolehlivosti, efektivity a konzistentnosti překladů.

 • Lingvistická a překladatelská zkušenost

  STAR poskytuje vysoce kvalitní překlady ve více než 50 jazycích. Spolupracujeme s překladateli, kteří působí na cílovém trhu. Jen tak je možné zaručit překlady jazykově správné, přizpůsobené místnímu trhu, kulturním, ekonomickým a právním podmínkám v dané zemi.

 • Kompetentnost, specializace

  Ať už se jedná o odborné, technické, komerční, právnické či obecné texty, vždy spolupracujeme se specialisty v daném oboru. Tím je zaručena odborná kvalita výsledného textu.

 • Terminologie

  Správa odborné terminologie dokumentů klienta je další důležitou službou ve prospěch kvality a konzistentnosti překladů.

 • Správa projektů

  O každý projekt se stará kvalifikovaný projektový manažer, který je zodpovědný za pečlivé a profesionální vyřízení a odevzdání každé zakázky.

 • Vícejazyčné publikování

  Vaše dokumenty přeložené do libovolného jazyka také graficky profesionálně zpracujeme a zajistíme jejich tisk, ať už digitálním tiskem v malém nákladu či na ofsetovém tiskařském stroji.

Novinky

Školení TransituNXT v Praze

4. 3. 2020 proběhne v čase 14:30- 16:30 školení TransituNXTv Praze.

více informací


Školení TransituNXT v Ostravě

19. 3. 2020 proběhne v čase 10:00- 12:00 školení TransituNXTv Ostravě.

více informací


STAR Czech na Jeronýmových dnech 2019

Jako vždy, i letos se zúčastníme Jeronýmových dnů na Senovážném náměstí. Pro konzultace nás najdete v sále číslo 15 a v čase 11:00–11:30 se můžete v sále číslo 16 seznámit s novinkami v Service Packu 12 pro TransitNXT.

více informací 

Archiv novinek

Podporujeme: Rakovina věc veřejná Portus Praha Akce Cihla
2009 © STAR Czech s.r.o., Krymská 18/238, 101 00, Praha 10, tel.: +420 233 355 377,